Smiley face
U kategoriji Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport.

Dve medalje za karatiste Topličanina na Kupu Srbije

Autor 3 дец 2017

PROKUPLJE- Takmičari karate kluba ,,Topličanin” osvojili su dve medalje na Kupu Srbije i Memorijalnom karate turniru “Slobodan Vučinić”, koji su organizovali Šotokan karate savez Srbije i karate kluba “Slobodan Vučinić”.  Na turniru je učestvovalo 87 klubova sa preko 1000 takmičara iz Slovenije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Republike Srpske, Rumunije i Srbije.

-Na ovom prestižnom i izuzetno kvalitetnom takmičenju članovi Topličanina osvojili su dve medalje u borbama, Mladenović Lana zlato a Marković Aleksandar srebro.
Takmičari u katama nisu uspeli da se izbore u jakoj konkurenciji za jednu od medalja, a najbliže medalji je bio Ognjen Jakovljević, koji je zbog pristrasnih sudija izgubio u kvalifikacijama, a realno je bio za srebrnu medalju.

Ovo je posledenje takmičenje za karatiste Topličanina u jesenjoj polusezoni i sad predstoji sumiranje rezultata i polaganje za učenička zvanja krajem decembra-kaže Dražan Cvjetković, trener KK Topličanin.