Smiley face
U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Futsal: Bele crkve i Radnički podelili bodove

Autor 18 мар 2018

KURŠUMLIJA- U 13. kolu Treće futsal lige-istok KMF Bele crkve i KMF Radnički 2010 iz Niša igrali su u Kuršumliji nerešeno 2:2, poluvreme 1:0 za Bele crkve. Strelci: 1:0 Matović (15. min.), 1:1 Radenković (29), 2:1 S. Trojanović (33), 2:2 Vasić (36). Utakmicu je pratilo 200 gledalaca. U otvorenoj utakmici obe ekipe su prikazale lepu igru.

Osim golova bilo je dosta lepih akcija i šansi. U 5. minutu gostu su pogodili stativu. Zdravković je u 8. minutu imao veliku šansu da dovede Bele crkve u vođstvo ali je lopta koju je zahvatio u padu promašila gol. Mijajlović je imao šansu u 10. minutu. Pri rezultatu 1:0 D. Trajanović je propustio priliku da poveća vođstvo.

U drugom poluvremenu gosti su izjednačili u 29. minutu izvanrednim udarcem Radenkovića sa desetak metara. Najlepša akcija na utakmici je bio drugi gol Kuršumličana. Bio je to mat u tri poteza. Dragiša Trojanović je dodao Dikiću, koji je uputio povratnu loptu Siniši Trojanović, a on je smestio u mrežu. Gosti su izjednačili u 36. minutu preko Vasića, takođe posle lepe akcije.

Trener Kuršumličana Ivan Vukadinović kaže da je utakmica bila veoma lepa za gledanje a rezultat realan. On je pohvalio zalaganje svih igrača.

U sledećem kolu Bele crkve gostuju u Bujanovcu gde ih čeka vodeći na tabelu Zufo.

18 мар 2018. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.

1 komentar za “Futsal: Bele crkve i Radnički podelili bodove”