Smiley face
U kategoriji Blace, Poslednje Vesti, Sport.

Futsal: Blačani osvojili bod golom u poslednjim trenucima utakmice

Autor 19 феб 2018

BLACE- U 12. kolu Prve futsal lige Srbije Jastrebac iz Blaca i RB Valjevo igrali su u Blacu 2:2, poluvreme 1:0 za Blačane.

Blačani su u vođstvo došli već u 13. minutu prvog poluvremena kada je Ivan Vuletić postigao jedini gol u prvom delu utakmice. Gosti su u drugom poluvremenu izjednačili rezultat golom Nenada Vitorovića u 24. a vođstvo su stekli golom Nikole Ranisavljevića u 31. minutu utakmice.

Gol za remi postigao je Ivan Vuletić u poslednjh tridesetak sekundi utakmice.

Trener Blačana, Vladan Cvetanović ističe da je Jastrebac uspeo da dođe do značajnih bodova za opstanak u ligi i pored problema sa povređenim igračima, Cvetanovićem, Savovićem i Vukadinovićem.

Sledi meč sa favorizovanom ekipom iz Nove Pazove i grčevita borba za opstanak u Prvoj futsal Ligi.

Sastavi ekipa:

KMF Jastrebac Blace: Stefan Sakić, Ivan Vuletić, Nikola Rajković, Veroljub Vukadinović, Jovan Cvetanović, Miljan Gajić, Dušan Vukajlović, Predrag Valjarević, Marko Lapčević, Marinko Sudimac, Danilo Lutovac, Aleksandar Nedeljić, Filip Savić.

KMF RB Valjevo: Nikola Tanasković , Nikola Ranisavljević, Ninoslav Aleksić, Nenad Vitorović, Kosta Marković, Aleksandar Milovanović, Milan Tojčić, Milan Pajić, Marko Prokić, Dušan Stojanović, Milun Božić, Đorđe Milićević, Vladimir Goloskoković.