Smiley face
U kategoriji Blace, Poslednje Vesti, Sport.

Futsal: Jastrebac se plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije

Autor 8 мар 2018

BLACE- Pobedom u Novom Sadu protiv Internacionala rezultatom 3:2 Jastrebac iz Blaca plasirao se u četvrtfinale Kupa Srbije u futsalu.

U prvih 20 minuta igre viđena je prava takmičarska utakmica, sa jakim odbranama i puno duela, a jedini pogodak postigao je Bodonji na isteku poluvremena. Tako su domaći poveli sa 1:0.  U drugom delu Blačni su zaigrali još agresivnije u nastavku i veoma brzo su izjednačili i to preko Rajkovića u 23. minutu. Ilić je tri minuta kasnije postigao pogodak za novo vođstvo Internacionala. Delovalo je da će osvajač Kupa na teritoriji Vojvodine uspeti i ovaj meč da reši u svoju korist, ali je mala sala dvorane “Spens” ipak osvojena i to u samoj završnici meča. Blickrig Blačana koji su u samo dva minuta i to preko Vukadinovića u 32. i Lutovca u 33. minutu stigli do preokreta i tako se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije. Mečevi sledeće faze ovog takmičenja na programu su 21. marta.