Smiley face
U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Futsal: Kuršumličani osvojili bodove u Nišu

Autor 4 дец 2017

KURŠUMLIJA- U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Treće lige istok KMF Bele crkve pobedio je u Nišu Akademac sa 4:1, poluvreme 2:0 za Kuršumličane. Strelci za Bele crkve bili su Dikić u 6. i 30. minutu, Gvozdenović u 13. i Joksimović u 23. Jedini gol za domaćina postigao je Marinković u 19. minutu. Sportski direktor KMF Bele crkve Ivan Zdravković kaže da su na kraju sezone ušli u formu i ostvarili bolje rezultate.

-Na današnjoj utakmica dobra igra u odbrani dovela nas je do pobede-kaže Zdravković.

Jesenji deo prvenstva je završen a Kuršumličani imaju da odigraju zaostalu utakmicu sa Ekonomistom. Utakmica se igra u Nišu u subotu u 17.30 sati. Ukoliko pobede Kuršumličani će imati 10 bodova i zauzeće šesto mesto na tabeli od 10 klubova. Trenutno su sedmi sa sedam bodova.

4 дец 2017. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

2 komentara za “Futsal: Kuršumličani osvojili bodove u Nišu”

1. Zoki

Kakva li je to ekipa kad Dikic i Joksa dominiraju protiv njih.

2. Darko

Ispravka: Kakva li je to ekipa sto joj Dikic da dva gola,a bele crkve pobede na stranu 4 :1 :)))))))

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.