Smiley face
U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Futsal: Kuršumličani osvojili bodove u Nišu

Autor 4 дец 2017

KURŠUMLIJA- U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva Treće lige istok KMF Bele crkve pobedio je u Nišu Akademac sa 4:1, poluvreme 2:0 za Kuršumličane. Strelci za Bele crkve bili su Dikić u 6. i 30. minutu, Gvozdenović u 13. i Joksimović u 23. Jedini gol za domaćina postigao je Marinković u 19. minutu. Sportski direktor KMF Bele crkve Ivan Zdravković kaže da su na kraju sezone ušli u formu i ostvarili bolje rezultate.

-Na današnjoj utakmica dobra igra u odbrani dovela nas je do pobede-kaže Zdravković.

Jesenji deo prvenstva je završen a Kuršumličani imaju da odigraju zaostalu utakmicu sa Ekonomistom. Utakmica se igra u Nišu u subotu u 17.30 sati. Ukoliko pobede Kuršumličani će imati 10 bodova i zauzeće šesto mesto na tabeli od 10 klubova. Trenutno su sedmi sa sedam bodova.

4 дец 2017. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.

2 komentara za “Futsal: Kuršumličani osvojili bodove u Nišu”

1. Zoki

Kakva li je to ekipa kad Dikic i Joksa dominiraju protiv njih.

2. Darko

Ispravka: Kakva li je to ekipa sto joj Dikic da dva gola,a bele crkve pobede na stranu 4 :1 :)))))))