U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Kosanica osvojila planirane bodove

Autor 13 маја 2017

KURŠUMLIJA- U 26. kolu Zone Zapad fudbaleri Kosanice pobedili su danas u Kuršumliji Levač iz Rekovca sa 4:1 (1:0). Strelci za domaći tim bili su Gvozdenović (36. min.), Pavićević (53, 63) i Vučković (88), dok je jedini gol za goste postigao D. Čadić u 83. minutu. Utakmica je odigrana po lepom vremenu na izvanrednom terenu.

Utakmica je bila dinamična, prava prvenstvena a gosti su uspeli da odolevaju napadima domaćih igrača sve do 36. minuta. U drugom delu gosti su popustili što su igrači Kosanice iskoristili i postigli još tri gola, dok su gosti iskoristili jednu šansu za počasni pogodak. U stručnom štabu Kosanice ističu da su osvojili planirane bodove.

U sledečem kolu, koje se igra u sredu, Kosanica gostuje u Bošnjanu.

"Kosanica osvojila planirane bodove", 5 out of 5 based on 5 ratings.