Smiley face
U kategoriji Blace, Kuršumlija, Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport, Žitorađa.

Omladinska reprezentacija Fudbalskog saveza Topličkog okruga odigrala prijateljsku utakmicu sa FK “Radnički” iz Pirota

Autor 12 окт 2017

PROKUPLJE- Prošle nedelje omladinska reprezentacija FS Topličkog okruga je kao domaćin u Prokuplju odigrala svoju 93. utakmicu sa odgovarajućom selekcijom FK “Radnički” iz Pirota-izjavio je direktor mladih reprezentacija FSTO Aleksandar Dikić i dodao:

Ova fudbalska utakmica je počela minutom ćutanja u znak iskrenog žaljenja zbog stradanja naših mladih sugrađana u saobraćajnoj nesreći.

Što se tiče same utakmice, bila je prava takmičarska, sa mnogo prilika za gol , mnogo zalaganja i borbenosti igrača obeju ekipa, ali sumirajući vidjeno bili smo mnogo bolji rival, odnosno odigrali smo jednu od naših najboljih utakmica.

Prvi gol za našu ekipu je postignut u prvom poluvremenu i to u 21. minutu golom Vladimira Dikića, posle sjajne akcije i još lepše završnice I rezultat u prvom poluvremenu je glasio 1:0.

Gost je izjednačio u drugom delu utakmice u 71. minutu golom Matije Cvetkovića, dok je pobedonosni gol za omladinsku reprezentaciju FS Topličkog okruga postigao Jovan Lučić u 83. minutu, tako da je na kraju utakmice rezultat glasio 2:1 u našu korist.

Ovu fudbalsku utakmicu je sudila sudijska trojka u sastavu Nenad Dikić iz Prokuplja (glavni sudija), Aleksandra Kostić (prvi pomoćnik) i Andrijana Ćirković iz Blaca (drugi pomoćnik).

Za omladinsku reprezentaciju FS Topličkog okruga na poziv selektora Gorana Radulovića nastupili su: Dušan Nestorović, Andrija Radovanović, Matija Urošević (FK “Jastrebac” Blace), Danilo Rakić (OFK “Kosanica” Kuršumlija), Luka Bulatović, Vladimir Dikić, Nikola Petković, Dimitrije Đorđević, Nemanja Tošić, Aleksandar Stevanović, Đorđe Kovačević, Miloš Janković (OFK “Topličanin” Prokuplje), Sava Dinić (FK “Žitorađa” Žitorađa), Veljko Pavlović, Dušan Miladinović, Nikola Ružić (FK “Radnički” Niš), Jovan Lučić (FK “Radnički” Pirot) i Miljan Jovanović (FK “BSK” Borča).

FK “Radnički” Pirot je predvodio trener Bratislav Mitrović, a nastupili su: Uroš Tošić, Yang Chenyu, Darko Bogdanovć, Yang Shaochen, Wang Honzihi, Marko Stamenković, Li Shuaihu, Veljko Filipović, Aleksandar Milojković, Miodrag Nedeljković, Yao Hushen, Nikola Stamenković, Veljko Ćirić, Dimitrije Jovanović i Matija Cvetković.

Zahvaljujemo se OFK “Topličanin” Prokuplje na odlično pripremljenom terenu za igru.

Omladinsku reprezentaciju FS Topličkog okruga u narednom periodu očekuje odigravanje velikog broja utakmica, uz iščekivanje 100-te jubilarne utakmice koja će predstavljati pravi spektakl – završava Dikić.

12 окт 2017. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.