U kategoriji Blace, Društvo, Poslednje Vesti.

OŠ „Stojan Novaković“ Blace nagradila najbolje: Nevena Bogićević đak generacije

Autor 12 juna 2019

BLACE- Osnovna škola „ Stojan Novaković“ Blace tradicionalno je nagradila najbolje učenike ove škole. Za đaka generacije proglašena je Nevena Bogićević a za sportistu generacije Dimitrije Miljaković.

Prisutne je na svečanoj dodeli nagrada najboljima pozdravila direktorka Osnovne škole „Stojan Novaković“ Blace, Danijela Nikolić koja je svim učenicima poželela mnogo uspeha, sreće i zdravlja u narednom periodu.

Nosioci Vukovih diploma ove školske godine u Osnovnoj školi  „ Stojan Novaković“ Blace su:

Katarina Pavlović, Aleksandra Timotijević, Marina Milosavljević, Anđelka Knežević, Anja Veljović, Anastasija Đorđević, Anđela Raičević, Nevena Bogićević, Jovana Radonjić, Anđela Minić, Dimitrije Miljaković, Nemanja Avramović, Đorđe Palurović, Dimitrije Portić, Iva Lazović, Milan Miletić, Marija Sudimac, Mladen Đošić i Novak Ilić.

Na današnjoj svečanosti nagrađeni su:

Pročitajte i...  Milorad iz Prokuplja putovao 30 godina, upoznao Gandija, Ruzvelta, Teslu i Pupina, naučio 15 jezika…

Okružno takmičenje u futsalu II mesto, nastavnik Branislav Bradić, učenici: Nikola Dulović, Stefan Pavlović, Dimitrije Miljaković, Dušan Mirović, Filip Gajić, Obrad Knežević, Novak Ilić, Marko Grbić, Dimitrije Portić, Stevan Cvetković.

Okružno takmičenje – rukomet – II mesto, nastavnik Mladen Minić, učenici: Dimitrije Miljaković, Dušan Mirović, Đorđe Palurović, Stevan Cvetković, Nikola Kuzmanović, Vojislav Stojković, Aleksandar Dačković, Petar Arsenijević, Marko Grbić.

Okružno takmičenje – odbojka, III mesto, nastavnik Milan Maksić, učenici: Milica Gmijović, Iva Panić, Kristina Tomić, Marina Milosavljević, Aleksandra Timotijević, Anja Veljović, Kristina Miladinović, Jovana Radonjić, Anđela Milićević, Iva Lazović, Marija Sudimac.

Okružno takmičenje iz ruskog jezika: III mesto i prolaz na republičko takmičenje , nastavnik Danijela Ilić, učenica Anja Veljović.

Pročitajte i...  Završava se sezona lova na prepelice, divlje golubove i grlice

Okružno takmičenje iz matematike, III mesto, učiteljica Gorica Ubavić, učenik Mateja Jovanović IV3.

II mesto, nastavnik Ivana Dujović, učenica Ivana Bićanin V/5

III mesto nastavnik Vesna Jovanović, učenik Mateja Živković V/1

II mesto, nastavnik Branimir Lapčević, učenik Damjan Sudimac VII/1

III mesto nastavnik Latinka Stamenković, učenik Nemanja Avramović VIII/3,

Međunarodna juniorska ekološka olimpijada:

Plasman na republičko takmičenje, nastavnik Nevena Pešić, učenici:

Đorđe Sudimac – 1. Mesto, Milica Avramović – 1.mesto, Anastasija Krivokuća – 1. Mesto, Damjan Sudimac – 2. Mesto, Sara Aksić – III mesto, Dimitrije Pavlović – III mesto, Mateja Živković – III mesto,

Okružno takmičenje – Književna Olimpijada: II mesto, plasman na republičko , nastavnik Ivana Grujić, učenica Iva Lazović VIII/4,

Pročitajte i...  Odbojkaši iz Kuršumlije u finalu Kupa istočne Srbije

II mesto, nastavnik Ivana Grujić, učenica Jovana Radonjić – VIII/2,

III mesto , nastavnik Ivana Grujić, učenica Nevena Bogićević – VIII/2.

Smotra recitatora: I mesto , plasman na republičko – Jasna Burgić

Okružno takmičenje iz geografije, nastavnik Borivoje Petrović, III mesto učenik Milan Miletić,

Okružno takmičenje iz hemije: II mesto ( nastavnik Sonja Radivojević) učenik Damjan Sudimac VII/1,

III mesto, nastavnik Sonja Radivojević, učenica Anja Veljović – VIII/1.

Okružno takmičenje iz fizike , nastavnik Milena Jovanović, I mesto učenik Damjan Sudimac VII/1,

Okružno takmičenje iz istorije, nastavnik Marija Ćojbašić, prvo mesto učenik Veljko Kocić VI/2

II mesto, nastavnik Marija Ćojbašić, učenik Viktor Cvetković VI/2.

 


Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=467900

12 juna 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.

Komentari su zatvoreni

Maintained by OZ.I.T.Solutions
Scroll Up