Smiley face
U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

(Video) Toplički vitezovi ponovo nisu imali sreće, ili srce!

Autor 8 окт 2018

KURŠUMLIJA- U 2. kolu Prve B lige odbojkaši Jagodine pobedili su sinoć u Kuršumliji Toplićke vitezove sa 3:1. Utakmica je bila veoma dobra a rezultat je mogao da bude i drugačiji da se odbojkašima iz Kuršumlije nije stegla ruka u trenucima kad se utakmica lomila. Prvi set gosti su dobili lako sa 25:20. U drugom setu Vitezovi su bili bolji i dobili set sa 25:22. Ključan je bio treči set. Kuršumličani su prvi došli do 23 poena i očekivalo se da će mirnom igrom osvojiti još dva i dobiti set. Međutim, kada je bilo najvažnije Vizezovima se stegla ruka ili srce i gosti su dobili set sa 25:23. Tada je utakmica prelomljena i iskusni gosti su četvrti set dobili ssa 25:23 i osvojili bodove.

Jagodina je u dva kola ostvarila dve pobede a Toplički vitezovi su doživeli i drugi poraz.