Smiley face
U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

(Video) Toplički vitezovi ponovo nisu imali sreće, ili srce!

Autor 8 окт 2018

KURŠUMLIJA- U 2. kolu Prve B lige odbojkaši Jagodine pobedili su sinoć u Kuršumliji Toplićke vitezove sa 3:1. Utakmica je bila veoma dobra a rezultat je mogao da bude i drugačiji da se odbojkašima iz Kuršumlije nije stegla ruka u trenucima kad se utakmica lomila. Prvi set gosti su dobili lako sa 25:20. U drugom setu Vitezovi su bili bolji i dobili set sa 25:22. Ključan je bio treči set. Kuršumličani su prvi došli do 23 poena i očekivalo se da će mirnom igrom osvojiti još dva i dobiti set. Međutim, kada je bilo najvažnije Vizezovima se stegla ruka ili srce i gosti su dobili set sa 25:23. Tada je utakmica prelomljena i iskusni gosti su četvrti set dobili ssa 25:23 i osvojili bodove.

Jagodina je u dva kola ostvarila dve pobede a Toplički vitezovi su doživeli i drugi poraz.

8 окт 2018. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.