Smiley face
U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Autor 5 окт 2018

KURŠUMLIJA- Fudbaleri Kosanice ugostiće u 8. kolu Zone Zapad ekipu Dragocveta. Utakmica se igra u subotu od 15 sati.

-Gost se nalazi u donjem delu tabele ali to nikako ne sme da nas zavarava pogotovo jer je ekipa Dragocveta u prošlom kolu odolela ekipi Župe koja važi za favorita za ulazak u viši rang takmičenja. Videli smo prošle nedelje dva lica naših momaka, savršeno prvo poluvreme i neshvatljivo drugo poluvreme, evo prilike da naši momci odigraju dobru utakmicu i nastave borbu za vrh tabele. Pozivamo navijače, građane, ljude dobre volje da dođu na stadion i podrže ove momke koji vode borbu za sam vrh tabele posle mnogo, mnogo godina, a to je moguće samo uz vašu podršku, kažu u Kosanici.

U 6. kolu Prve lige Srbije u fudbalu za žene Kolibri iz Kuršumlije dočekuje u subotu od 11 sati Lavice Dubočicu iz Leskovca. Gošće su u ovom trenutku baš protivnik po meri za Kolibri koji će učiniti sve da na svom terenu osvoji tri boda.

U 3. kolu Supe B lige u subotu u Kuršumliji igra se toplički derbi u rukometu između Kuršumlije i Topličanina. Biće ovo derbi začelja ali i prava prilika za oba kluba da dokažu da im nije mesto na dnu tabele.

U 2. kolu Prve B lige u odbojci Toplički vitezovi u nedelju od 19 sati dočekuju Jagodinu. Posle poraza u prvom kolu u Paraćinu Kuršumličani imaju priliku da poprave utisak sa početka prvenstva. Istine radi i pored poraza u Paraćinu sa 3:0 Kuršumličani su u prva dva seta na ovoj utakmici bili odlični u jednom imali i set loptu ali nisu imali sreće.