Smiley face
U kategoriji Poslednje Vesti, Sport, Žitorađa.

Žitorađi bod kod kuće

Autor 10 сеп 2018

ŽITORAĐA- U četvrtom kolu Zone ”Zapad” Zitorađa i Bođnjane igrali suu Žitorasđi neršeno 1:1 (0:1). Gosti su bolje ušli u meč i poveli posle brzo izvedenog slobodnog udarca, dok još domaći nisu stigli da postave zid. U drugom poluvremenu izabranici trenera Jovanovića bili su bolji, i u nastavku meča izjednačili posle gužve u šesnaestercu udarcem Mladena Milenkovića u 78. minutu. Stefan Jovanović je tokom cele utakmice pravio pometnju u redovima gostiju iz Bošnjana i uz strelca gola Milenkovića bio motor ekipe Žitorađana. U 75. minutu meča debitovao je budućnost fudbala na jugu Srbije 16-godišnji Sava Dinić.

U dosadašnjem toku prvenstva Žitorađa ima jednu pobedu, jedan poraz i dve nerešene utakmice, i nalazi se na sredini tabele.