U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Derbi opravdao očekivanja: Aleksinac i Bele crkve igrali 4:4

Autor 6 nov 2018

KURŠUMLIJA- U derbiju 3. kola Treće futsal lige istok pred oko 400 gledalaca u hali sportova u Aleksincu viđena je zanimljiva utakmica između KMF Aleksinac i KMF Bele crkve iz Kuršumlije.

Posle početnog ispitivanja snaga gostujuća ekipa se bolje snašla i u razmaku od osam minuta (od 6. do 14.) postigla tri pogotka. Strelci su bili Rakić, Zdravković i Radosavljević. Domaćin je u tim trenucima delovao izgubljeno na terenu, a onda je jedna odbrana  golmana Aleksinca Mitića, jedan na jedan sa protivničkim igračem, unela živosti kod domaćina, što je rezultiralo pogotkom Miloša Stankovića u 16. minutu. Do poluvremena Aleksinac je imao još par povoljnih prilika ali se rezultat nije menjao. Početak drugog poluvremena domaći nošeni publikom sa tribina igraju kao u transu, i u razmaku od 45 sekundi pogocima Miloša Stankovića izjednačuju rezultat i potpuno se vraćaju u meč. U 33. minutu u režiji četvorostrukog strelca i najboljeg igrača utakmice Miloša Stankovića domaći su poveli sa 4:3. Radost je kratko trajala jer je u 35. minutu igrač gostiju Mijajlović bravurom prvo izbacio Lazića a onda i matirao nemoćnog vratara domaćih i izjednačio rezultat na 4:4. Do kraja utakmice gosti su imali šansu za pobedu ali je rezultat ostao nepromenjen.

6 nov 2018. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.