U kategoriji Blace, Poslednje Vesti, Sport.

Futsal: Jastrebac pobedio Smederevo

Autor 11 mar 2019

BLACE- U 16. kolu Prve futsal lige KMF Jastrebac pobedio je KMF Smederevo sa 5:0 (2:0).

-Gosti iz Smedereva su odolevali napadima do 11. minuta kada je Cvetanović načeo mrežu Smedereva. Od tog trenutka zaigrali smo puno bolje gde smo na poluvremenu otišli sa dva gola prednosti. Trener Spasojević je promešao karte i dao šansu domaćim mladim igračima, koji su pokazali da su budućnost blačkog futsala! U strelce su se upisali Tanasković, Sudimac i Milenković za konačan rezultat 5:0! Sve pohvale drugom golmanu Gajiću koji je sačuvao mrežu, sa nekoliko odličnih intervencija! Hvala publici koja je opet došla u velikom broju! Jastrebac to je tim, što se voli srcem svim, poručuju iz KMF Jastrebac Blace.

Nakon 16 odigranih kola Jastrebac se nalazi na 5.mestu na tabeli a u narednom kolu očekuje ga meč u Kragujevcu protiv lidera na tabeli ekipe Ekonomac.

11 mar 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.