U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Gvozdeni puk iz Niša očitao lekciju futsalerima iz Kuršumlije

Autor 27 okt 2020

KURŠUMLIJA- U 2. kolu Treće futsal lige istok KMF Gvozdeni puk pobedio je u Kuršumliji KMF Bele crkve sa 5:1, poluvreme 1:0 za goste. Po dva gola za Gvozdeni puk postigli su Đačanin i Pešič i jedan Mitrović a počasni gol za domaćine postigao je Radosavljević.

Domaća ekipa je solidno otvorila utakmicu imala je i dobro priliku za vođstvo ali je nisu iskoristili. Zato su gosti prvu priliku pretvorili u gol i poveli. U drugom poluvremenu Gvozdeni puk je davao golove a Bele crkve promašivale. U 37. minutu je bilo 5:0 za goste a u sledećem minutu domaći su postigli počasni pogodak.

27 okt 2020. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.

3 komentara za “Gvozdeni puk iz Niša očitao lekciju futsalerima iz Kuršumlije”

1. Navijac

Urednik ovog portala je trebao da stavi naslov malo drugačiji, gosti su dobili utakmicu na kojoj je igrac utakmice bio gostuju i golman…

2. Dragan

Gvozdeni puk fizicki spremna ekipa, ali da nisu imali onog golmana na golu, rezultat 3 gola prednosti ta domacu ekipu, golman straobalan.

3. Realan gledalac

Gvozdeni puk jedan udarac u prvom poluvremeu jedan go dali, a domaci 20 udaraca od toga 7 sto posto sanse fenomenalni golman gostujo je to odbranio,u drugom poluvremenu prvih 7 min ista prica, gosti stisnuti i opet fenomenalnim odbranama njihovog golman dolaze do rezultata 0:2 i tu dalje necu da pricam jer je sve krenulo nizbrdo za domacina koji je sve u svemu dobro igrao.. Igrac utakmice definitivno van serijski golman gostiju Dusan Stojkovic.. Svaka cast