U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Autor 3 dec 2019

KURŠUMLIJA- U 7. kolu Treće futsal lige istok KMF Bele crkve pobedio je sinoć u sportskoj hali u Kuršumliji KMF BSK iz Bujanovca sa 6:4, poluvreme 3:1 za goste.

Nisu Kuršumličani počeli dobro. Iskusna ekipa iz Bujanovca golovima Mladenovića u 4. i Stankovića u 10. minutu povela sa 2:0. Mijajlović je u 16. minutu smanjio na 2:1 ali su gosti preko Stoilkovića u 19. minutu rešili prvi deo utakmice u svoju korist rezultatom 3:1.

Drugo poluvreme, druga priča. Iako su gubili, Kuršumličani su krenuli silovito. Nošeni podrškom svojih navijača domaći su preuzeli igru. Baš zbog ovakve, beskompromisne igre bez kalkulacija i čuvanja nogu, Bele crkve imaju daleko najviše navijača, skoro kao svi ostali sportski kolektivi u Kuršumliji zajedno. Raspucao se Joksimović, koji je sa tri gola, prvi u 26. minutu i dva u 27. preokrenuo rezultat na 4:3 za Bele crkve. Međutim, gosti se nisu dali. Stanković je u 37. minutu poravnao na 4:4. Počela je borba na sve ili ništa, za svaku loptu, za svaki pedalj terena. Na 35. sekundi do kraja Jovan Jovanović je doneo prednost Kuršumličanima od 5:4, a tačku je još jednim golom pet sekundi pre kraja stavio Mijajlović. Konačno 6:4 za Bele crkve.

Iskusna ekipa iz Bujanovca, koja je i posle ovog poraza zadržala drugo mesto na tabeli, morala je da prizna poraz. Kuršumličani su, bar prema rezultatima u ovom prvenstvu, slabija ekipa od BSK, ali su na terenu ostavili srce a kad se tako igra onda je tu i publika. Kad se igra tek da se otaljava posao onda nema navijača. A utakmica u bilo kom sportu bez navijača i nije utakmica.

Kako je zapisao delegat u protokolu, utakmicu je pratilo 250 gledalaca, koji su zadovoljni otišli iz sportske hale.

download udemy paid course for free

3 dec 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

6 komentara za “Kakva utakmica: Evo zbog čega KMF Bele crkve imaju daleko najviše navijača u Kuršumliji”

1. Posmatrac

Prvo, lepo je da Kursumlija ima klub malog fudbala, drgo, jos lepse sto u njemu igraju deca iz Kursumlije, trece, dobro je da se za svoj klub bore maksimalno.
    Svakako je pozitivno sto ih prati i gleda dosta ljudi, ali sto se posecenosti tice ne preterujte, nego budite objektivni.
    Pozivam ovom prilikom sugradjane da naredne utakmice budu jos posececenije, da se hala puni kad igraju svi nasi klubovi, nasa deca.

2. Deca grada

Bravo cica Jokso u 40 godina dajes het-trik kao da imas 7 god. Svaka cast… Ona stara “bez starca nema udarca”

3. Davor

Mali fudbal i kosarka su jedine ekipe u kojima igraju samo igraci iz Kursumlije u svim ostalim ekipama ima igraca sa strane koji su debelo placeni dok se nasoj deci i nasim ljudima iz Kursumlije smanjuju budzeti kako bi se igracima sa strane davale plate od 20000 do 30000 hiljade a pritom ne treniraju i nije ih briga kakve rezultate postizu i bas zbog toga i nemaju publiku i navijanje jer niko ne zeli da gleda placenike sa strane

4. Veran navijac

Svaka cas za publiku, atmosfera je bila odlicana kao i navijanje, tako se navija za svoj klub.. Hvala i igracima sto su pokazali kako se bori za Kursumlijsku publiku

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.