U kategoriji Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport.

Karate klub “Prokuplje” drugi na Prvenstvu Srbije

Autor 21 maja 2019

OSEČINA/PROKUPLJE- Na 21. prvenstvu Srbije u svim uzrastnim kategorijama, koje je održano u Osećini, Karate klub “Prokuplje” zauzeo je drugo mesto u generalnom plasmanu.
Za Karate klub “Prokuplje” – Prokuplje takmičilo se 17 takmičara u katama pojedinačno, 12 takmičara u borbama pojedinačno, nastupali su u katama ekipno sa 8 timova, a u borbama ekipno sa 7 timova.
-Ostvarili smo izvanredan rezultat osvojivši II mesto u generalnom plasmanu sa  osvojenih 107 poena. Prvo mesto osvojio je Karate klub “Sirmijum” iz Sremske Mitrovice sa  291 poen, treće mesto osvojio je Karate klub “Budo” – Novi Sad sa 67 poena-kaže Nebojša Kurtić, trener Karate kluba “Prokuplje”  i dodaje da je ovo najbolji ostvareni rezultat od kada se klub takmiči na prvenstvima Srbije.
Na 21. prvenstvo Srbije nastupalo je 17 klubova sa 270 takmičara.

21 maja 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.