U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Kosanica osvojila tri boda

Autor 24 avg 2019

KURŠUMLIJA- U 2. kolu Zone Jug fudbaleri Kosanice pobedili su danas na svom terenu Pčinju iz Trgovišta sa 2:0 (0:0). Strelci Stanković i Jevtić.

U prvom poluvremenu igralo se između dva gola bez šansi za golove. U poslednjem minutu prvog dela Cvetković (Kosanica) je pogodio stativu. U drugom delu mnogo bolja igra Kuršumličana što im je donelo tri boda. U 63. minutu posle centaršuta Markovića najviši u skoku bio je Stanković i doveo Kosanicu u vođstvo. U 86. minutu posle centaršuta Petrovića golman gostiju je pokušao da izbaci loptu u korner ali je ona udarila u prečku i odbila se na pet-šest metara od gola odakle je Jevtić poslao u mrežu.