U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Kosanica pet dala, dva primila

Autor 13 okt 2019

KURŠUMLIJA- U 10. kolu Zone Jug fudbaleri Kosanice pobedili su na svom terenu Polet iz Lapljeg Sela sa 5:2 (3:2). Strelci Stanković u 2. i 81. (penal), Cvetković u 13. i 26. i Kocić u 69. minutu za Kosanicu a Aksić u 9. i Jovanović u 15. minutu za Laplje Selo.

Obe ekipe su pružile dopadljivu igru koju su začinile sa sedam golova. Domaćin je bio bolji i zasluženo osvojio tri boda. Simpatični gosti su se držali dok su mogli jer je evidentno kvalitet na strani Kosanice.

Kosanica i dalje igra toplo-hladno. U poslednjih pet kola ima dve pobede i tri poraza. I dalje prima mnogo golova. Samo pet ekipa u ligi je primilo manje golova od nje.

U sledećem kolu Kosaničin domaćin biće Svetlost iz Badnjevca a utakmica će se igrati u Orljanu.

13 okt 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.