U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Kosanica poražena u Leskovcu

Autor 19 sep 2020

KURŠUMLIJA- U 6. kolu Zone Jug fudbaleri Kosanice izgubili su u Leskovcu od Sloge sa 2:0, poluvreme 2:0 za Slogu. U stručnom štabu Kuršumličana kažu da su zadovoljni igrom ali ne i rezultatom.

-Sloga je lider Zone Jug i bili su favoriti na ovoj utakmici. Međutim, mi smo igrali odlično prvih pola sata i u najmanju ruku bili ravnopravan protivnik. Desila nam se jedna greška u odbrani i primili smo gol. Drugi gol primili smo posle prekida. U drugom poluvremu smo takođe igrali veoma dobro, stvorili smo dve-tri solidne prilike ali ih nismo realizovali. Doduše i domaćim je imao dve dobre prilike-kažu u stručnom štabu Kuršumličana.

U sledećem kolu Kosanica dočekuje Jedinstvo iz Grdelice.

19 sep 2020. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.