Beauty Solutions Blace
KuršumlijaPoslednje VestiSport

košarkaši Kuršumlije pobedom u Leskovcu započeli drugi deo sezone

KURŠUMLIJA- Košarkaši KK Kuršumlije u okviru XII kolа Regionalne košarkaške lige – Istok, pobedili
su ekipu Pley-Of iz Leskovca rezultatom 63 : 78. Rezultat po četvrtinama 12:14 16:18 13:20
22:26
– Utakmica je počela minutom ćutanja za našeg proslavljenog reprezentativca Dejana
Milojevića koji nas je prerano napustio u 47. godini života. Čestitam igračima Pley-ofa na fer
igri. Mojim igračima čestitam na uspešnom otvaranju drugog dela sezone. Igrali smo timski,
kontrolisali igru od početka do kraja utakmice i uspeli da ostvarimo četvrtu pobedu u nizu.
Raspored je takav da nam kući dolaze najjače ekipe i iskoristio bih priliku da pozovem
gledaoce da dodju u što većem broju i podrže naše mlade igrače – izjavio je trener Matović
Igor.

Narednu utakmicu košarkaši Kuršumlije igraju protiv trenutno drugoplasirane ekipe na
tabeli Rtnja iz Boljevca. Utakmica će se odigrati u subotu 03.02.2024. u sportskoj hali sa