U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Mijajlović režirao opstanak

Autor 1 maja 2019

KURŠUMLIJA- U poslednjem kolu Treće futsal lige-Istok KMF Bele crkve pobedio je Put-Inženjering sa 8:3 (0:1).  Pet golova postigao je Mijajlović (22,35, 36,38,40) i po jedan Milošević (23), Joksimović (26) i N. Jovanović (29). Golove za goste postigli su Marković (11) i Mitrovski (37,38). Pre utakmice domaćinu je za opstanak u ligi bio dovoljan bod dok je gostima odgovarala samo pobeda. Na kraju Bele crkve su skočile čak do 4. mesta na tabeli a Put-Inženjering je ispao.

Utakmica nije dobro počela za Bele crkve. Gosti su prvo poluvremene rešili u svoju korist sa 1:0. U drugom delu domaćin kreće na sve ili ništa i preokreću rezultat na 3:1. Gosti se ne daju i igrajući bez golmana smanjuju rezultat ali raspoloženi Mijajlović rešava utakmicu.

-Najbolji kad je najteže! Važna pobeda, sjajan preokret, protivnik silno motivisan, ali ipak veća zelja i bolja igra u drugom poluvremenu su dale rezultat. Bravo momci, cestitke gostima… Ostajemo nepobedivi na domaćem terenu, kažu u klubu.