U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Nova tri boda za Kosanicu, igrač utakmice Slobodan Đorđević-Cobi

Autor 2 nov 2019

KURŠUMLIJA- U 14. kolu Zone Jug fudbaleri Kosanice pobedili su danas na svom terenu Čekmin sa 3:0 (2:0). Strelci: Marković(32. min.), Stanković (45.) i Đorđević 59.).

Slobodan Đorđević Cobi

U prvih pola sata igralo se između dva šesnaesterca i jedino su gosti u 25. minutu imali lepu priliku posle greške golmana Kosanice Šejića ali je nisu iskoristili. U 32. minutu nakon centaršuta Cvetkovića u kaznenom prostoru gostiju najbolje se snašao Marković i doveo Kosanicu u vođstvo. Drugi gol Kosanica je postigla u 45. minutu kada je na centaršut iz kornera najbolji u skoku bio Stanković, prvi strelac lige, i postigao pogodak. Treći gol Kosanica je postigla u 59. minutu. Agatonović je centrirao a najbolji u skoku bio je nabolji pojedinac na današnjoj utakmici Clobodan Đorđević-Cobi i postavio konačan rezultat.

Posle ove pobede Kosanica zauzima treće mesto na tabeli Zone Jug.

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
download redmi firmware
free download udemy paid course

2 nov 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

10 komentara za “Nova tri boda za Kosanicu, igrač utakmice Slobodan Đorđević-Cobi”

1. Navijač

Cobi najviše trči bori se ne staje celu utakmicu PARE VREDI

2. Fudbaler

Najstandardniji igrač Kosanice lakaće oni za njim kad ga kui neki drugi klub

3. Drug

mnogo igraca glumi neke zvezde a cobi je radnik za koga ima mesta u svakom klubu ovog ranga

4. Kifla

Cobi je Gladiator

5. Vojnik

Cobi legenda,pojedinci uzimaju lepe pare za mesec dana,a njemu za isti mesec daju 3h,sramota za gospodu iz uprave…

6. Ćirikli,bio i ostao…najbolji, breeee…

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.