U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Nova tri boda za Kosanicu, igrač utakmice Slobodan Đorđević-Cobi

Autor 2 nov 2019

KURŠUMLIJA- U 14. kolu Zone Jug fudbaleri Kosanice pobedili su danas na svom terenu Čekmin sa 3:0 (2:0). Strelci: Marković(32. min.), Stanković (45.) i Đorđević 59.).

Slobodan Đorđević Cobi

U prvih pola sata igralo se između dva šesnaesterca i jedino su gosti u 25. minutu imali lepu priliku posle greške golmana Kosanice Šejića ali je nisu iskoristili. U 32. minutu nakon centaršuta Cvetkovića u kaznenom prostoru gostiju najbolje se snašao Marković i doveo Kosanicu u vođstvo. Drugi gol Kosanica je postigla u 45. minutu kada je na centaršut iz kornera najbolji u skoku bio Stanković, prvi strelac lige, i postigao pogodak. Treći gol Kosanica je postigla u 59. minutu. Agatonović je centrirao a najbolji u skoku bio je nabolji pojedinac na današnjoj utakmici Clobodan Đorđević-Cobi i postavio konačan rezultat.

Posle ove pobede Kosanica zauzima treće mesto na tabeli Zone Jug.

2 nov 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.

10 komentara za “Nova tri boda za Kosanicu, igrač utakmice Slobodan Đorđević-Cobi”