U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Još jedan poraz Kosanice

Autor 5 sep 2020

KURŠUMLIJA- U 4. kolu Zone Jug fudbaleri Kosanice izgubili su u Orašju od Budućnosti sa 2:0. Naš saradnik koji je pratio utakmicu kaže da za razliku od gostovanja u Alakincima u 2. kolu, gde je Kosanica takođe izgubila, na ovoj utakmici Kuršumličani su imali igru sve do 75. minuta kada su za jedan minut primili dva gola.

Posle četvrtog kola Kosanica ima dva poraza i dve utakmice je igrala nerešeno pa se nalazi pri dnu tabele gde joj svakako nije mesto. Šta to ne štima u redovima Kuršumličana treba da proceni stručni štab i ako je moguće poboljša igru. Ono što statistika pokazuje je da su Kuršumličani na četiri utakmice postigli samo jedan gol što je nedopustivo malo.

5 sep 2020. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

12 komentara za “Još jedan poraz Kosanice”

1. Kosanica pobedila samu sebe za pola minuta posle onakve sigurne čvrste igre tri igrača Kosanice ispred šejića jedan igrač Kosanice vraća kovertu love iz sve snage šutira pored šejića i gol sa centra kreću odma dva nula .šejić branio za 10 bravo. A Jove šta uradi ,zamalo da izmltimo seljake vrlo su majmuni sudija bio fer ali koceeee

2. Marko Lapcevic ovo je ludilo pobi nas koce a igrao je muški kao i svi fudbaleri plašite se da date gol pucaj iz svih pozicija pobednik izgubio Opustili ste se i eto

3. Vala ova omladina ne vredi ni prašine

4. Marko Lapcevic i odatle ce da te isteraju, a lepo sam ti reko…

5. Navijač

Vreme je da Dosa postane trener Kosanice. Ima iskustva i kao trener i kao igrač.

6. Komsija

Rekoh ja pre jedno mesec dana da je cilj ljudi koji vode kosanicu na celu sa culetom i erakom cilj da je vrate u okrug.
    Ovde vise nisu krivi ni igraci, ni trener. Ovde je u pitanju lose vodjenje, losa organizacija.
    Kosanica je od primernog i stabilnog kluba spala da bude sramota Kursumlije.

7. Kursumlijska tribina

Nazalost Novice izgleda da ti više pratis i znas fudbal, nego ovaj iz Rastelice

8. Navi Jač

Only Dosa ako hoćemo dobre rezultate!

9. Fudbaler

Bre Novice ne smaraj ,ti bre kao da si Murinjo samo kenjoses reko bi covek da si neki strucnjak a nikad loptu nisi sutnuo

10. Ljuba Djordjević hahaha, gotovo da me isteraju, provalili me 🙂

11. Ma jok Kosanica nije poražena pustili Orašje Kocić dao Dobar gol tri igrača kosanice i golman mogli su da se poigravaju i posle ih pustiti nakon trideset sekundi da daju i drugi da bude sigurno eto toliko sa suve planine

12. NE možete vi protiv šopovi naročito gde nemaju tribine

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.