U kategoriji Blace, Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport, Žitorađa.

Pomirljiv derbi u Bojniku: Pusta reka-Kosanica 1:1

Autor 26 okt 2019

KURŠUMLIJA- U 13. kolu Zone Jug Pusta reka i Kosanica igrali su danas u Bojniku 1:1 (1:1) . Domaći su poveli u 4. minutu golom Vidojevića a izjednačio je Cvetković u 15. minutu.

-Počeli smo dosta traljavo a posle primljenog gola kako je vreme odmicalo bili smo sve bolji. Odbrana je bila na visini zadatka a vezni red je funkcionisao odlično. U drugom poluvremenu pokazali smo mnogo više od domaćina, imali tri šanse a Pusta reka jednu. U suštini bili smo bolji i šteta što nismo pobedili, kažu u Kosanici.

Jastrebac i Svetlost Badnjevac u teškoj situaciji

Jastrebac je danas izgubio od Poleta sa 2:1 i tone sve niže na tabeli. Trenutno ima devet bodova i nalazi se u zoni ispadanja dok poslednja ekipa van zone ispadanja ima 15 bodova. Svetlost iz Badnjevca je uzgubio od Jedinstva i ima samo pet bodova. Zitorađa igra sutra u Bobištu sa istoimenom ekipom koja čvrsto drži začelje na tabeli.

udemy course download free

26 okt 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

1 komentar za “Pomirljiv derbi u Bojniku: Pusta reka-Kosanica 1:1”

1. Kosanica je odigrala veoma dobro brze kontre propuštena pobeda , sudije i dalje protiv Kosanice dele kartone dok protivniku dozvoljeno da igra grubu igru skojom su postigli gol

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.