U kategoriji Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport.

Prokuplje: Izveštaji sa sportskih borilišta

Autor 4 nov 2019

PROKUPLJE- Košarkaši Topličanina poraženi su u derbiju u Medveđi u susretu sa Jablanicom rezultatom 94:92. Nakon ove utakmice, Jablanica je ostala jedina neporažena ekipa, a košarkaši Topličanina u narednom kolu dočekuju Rtanj iz Boljevca.

Fudbaleri Topličanina odigrali su nerešeno 1:1 sa liderom na tabeli Srpske lige Istok Jagodinom. Gosti su poveli u 23. minutu golom Sujića, dok je Topličanin u 61. minutu izjednačio preko Prokića. Prokupčani u narednom kolu gostuju u Leskovcu, gde se sastaju sa Dubočicom.

Akademija 10 u okviru fudbalske zone Jug, igrala je nerešeno 2:2 sa Jablanicom iz Medveđe.

Odbojkaši Topličanina doživeli su i drugi poraz u prvenstvu Prve B odbojkaške lige. Oni su u Vršcu poraženi od OK Banat rezultatom 3:1. Odbojkašice Topličanina savladale su Bor maksimalnim rezultatom 3:0 i posle dva kola su na prvom mestu. MOK Topličanin savladao je ekipu Hajduk Veljko iz Negotina rezultatom 3:2.

Rukometaši Topličanina savladali su ekipu Žitorađe rezultatom 29:20, poluvreme 15:9. Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Stefanović sa šest golova, dok se kod gostiju istakao Nisić sa sedam pogodaka. Od samog starta, rukometaši Topličanina su poveli i povećavali prednost do kraja utakmice za rutinsku pobedu. U narednom kolu, rukometaši Topličanina gostuju u Negotinu, gde se sastaju sa Hajduk Veljkom.

Rukometašice Topličanina ubedljivo su savladale Đerdap iz Kladova rezultatom 38:30, poluvreme 15:12, u okviru nastavka prvenstva Super B lige. Najefikasnija kod Topličanina bila je Danijela Kričak sa 10 postignutih golova, a kod gostiju Perović sa devet pogodaka. Rukometašice Topličanina bile su bolje, posebno u drugom poluvremenu, kada su i prelomile utakmicu i ostvarile zasluženu pobedu. U narednom kolu, rukometašice Topličanina gostuju u Beogradu, gde se sastaju sa ekipom Junior.

free online course

4 nov 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.