U kategoriji Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport.

Prokuplje: Porazi odbojkaša, rukometaša i rukometašica

Autor 12 okt 2020

PROKUPLJE- Odbojkaši Topličanina poraženi su od Loznice rezultatom 3:1 u okviru 2. kola odbojkaškog prvenstva Prve B lige. U narednom kolu, Prokupčani gostuju u Bečeju, dok su odbojkašice Topličanina doživele poraz od Kuršumlije rezultatom 3:2, posle drame u petom setu.

Bez nekoliko standardnih rukometašica i nakon isključenja Danijele Kričak u desetom minutu, rukometašice Topličanina doživele su poraz u Sremskoj Mitrovici od ekipe Srema, rezultatom 29:23, poluvreme 24:9, na startu nove rukometne sezone. Kod domaćih istakle su se Paunić i Stević sa po osam golova, dok je kod Topličanina najefikasnija bila Grozdanova sa pet pogodaka. Utakmica je rešena u prvom poluvremenu kada su rukometašice Srema stekle ogromnu i nenadoknadivu prednost.

U Topličkom rukometnom derbiju, na otvaranju nove sezone u Blacu, ekipa Jastrepca savladala je Topličanin rezultatom 25:24, poluvreme 11:12. Najefikasniji kod pobednika bio je Hadžić sa deset postignutih golova, dok je kod Topličanina četiri gola postigao Mladenović. Tokom čitave utakmice vodila se ravnopravna borba gde nijedna od ekipa nije uspela da stvori osetniju prednost. U finišu se igralo „gol za gol“ da bi na samom kraju, u poslednjoj sekundi, Topličanin imao priliku da sa sedam metara dođe do boda, ali je golman Jastrepca sjajno intervenisao i bodovi su ostali Blacu.

U narednom kolu Topličanin na svom parketu dočekuje Metalac iz Kraljeva.

12 okt 2020. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.