U kategoriji Blace, Društvo, Poslednje Vesti.

Rezultati 4. likovnog i literarnog konkursa „U svetu bajki“

Autor 28 maj 2020

BLACE- Nagrađeni literarni radovi na 4.Konkursu na temu „U bajkama je sve moguće“, koji je  18. januara 2020. godine raspisala Narodna biblioteka „Raka Drainac“ iz Blaca povodom Međunarodnog dana dečije knjige.

Milica Avramović Blace

Učenici Osnovne  škole od 1. do 4. razreda

  1. mesto Vesna Milojević 4.razred

OŠ “Branko Krsmanović” Sikirica, odeljenje u Drenovcu

  1. mesto Jovana Čarkić 4/1

Vršac

2.mesto Dimitrije Davitković 3/4

OŠ,,Srefan Nemanja“

2.mesto Natalija Petković 3/4

OŠ,,Srefan Nemanja“

Niš

  1. mesto Mitra Vujović 4/ 2

OŠ „Arsenije Loma“ Rudnik,  IO Ugrinovci

  1. mesto Tijana Hil 4/2

OŠ “Vuk Kradžić” Beograd

 

  1. mesto Aleksa Bogdanović 3/4

OŠ,,Srefan Nemanja“Niš

 

Pohvale

 

Milica Nikić 1/1

OŠ“Laza Kostić“ Gakovo

Mihaela Šolova  4/2 ODDELENIE

OSNOVNO UČILIŠTE-BLAŽE KONESKI-VELES REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA

Uroš Mitrović 4/2

OŠ ” Miloje Zakić ”

Bogdan Đorđević 3/4

OŠ,,Srefan Nemanja“Niš

Vuk Prokopovič 3/4

OŠ,,Srefan Nemanja“Niš

 

Mara Popović 3/4

OŠ,,Stefan Nemanja“Niš

 

GRUPNI RAD OŠ u LAJKOVCU

Odeljenjska zajednica trećeg razreda Osnovna škola„Mile Dubljević“

Lajkovac,IO PEPELjEVAC

 

ODELjENSKA ZAJEDNICA IO PEPELjEVAC

ODELjENjSKA ZAJEDNICA TREĆEG RAZREDA                                                                                   Osnovna škola „Mile Dubljević“

Pročitajte i...  Kuršumlija: Osoba stara 17 godina pozitivna na korona virus

Lajkovac

 

Učenici  Osnovne škole   od 5. do 8. razreda

 

  1. mesto Amina Nurkić 4.razred

Prva  osnovna škola

Živinice

 

  1. mesto Vanesa Krezić 8.razred

Prva  osnovna škola

Živinice

 

  1. mesto Sanjin Lazić 7/3

OŠ „Branko Miljković“ Niš

 

  1. mesto Matea Šćekić 4/1

JU OŠ „Anto Đedović“

Bar

 

  1. mesto Anđelija Đurković

JU OŠ „Anto Đedović“

Bar

 

Predškolski uzrast

 

1.mesto Nevena Milojević  6 godina

PU „Bambi” Paraćin

Odeljenje u Drenovcu

 

1.mesto PU „Stonogica“ – grupni rad

Autori, deca pripremne predškolske grupe: Teodora Jovelić, Iskra Kuzmanovski, Andrija Begović, Željko Mošić, Elena Popović, Tamara Šesta.

 

 

Nagrađeni likovni radovi na 4. Konkursu na temu „U bajkama je sve moguće“, koji je  18. januara 2020. godine raspisala Narodna biblioteka „Raka Drainac“ iz Blaca povodom Međunarodnog dana dečije knjige

 

Učenici  Osnovne škole   od 5. do 8. razreda

 

  1. mesto Magdalena Ilić   peti razred

Osnovna škola “Bata Bulić”

Petrovac

 

  1. mesto Debora Adamek šesti razred

Osnovna škola “Zoran Đinđić”

Pročitajte i...  Blace: Obaveštenje o prekidima u isporuci struje

Brzi Brod

Niš

 

  1. mesto Mia Milanković   šesti razred

Osnovna škola “Jovan Jovanović Zmaj”

Obrenovac

 

Pohvale

 

Marković Jovana peti razred

Likovna radionica Em  Art

Subotica

 

Danijela Otašević

JU OŠ”Petar Dedović- Murina” 9.razred

Plav

Crna Gora

 

 

Anastasija Miletić sedmi razred

Osnovna skola “Mito Igumanović”

Kosjerić

 

Miona Rakocević  sedmi razred

Osnovna škola” Mito Igumanović”

Kosjerić

 

Valentina Simidžić 5.razred

OŠ”Stojan Novaković”

Blace

 

 

Učenici Osnovne  škole od 1. do 4. razreda

 

  1. mesto Ivana Nikolić sedam godina

Udruženje “Mala radionica” Subotica

Subotica

 

  1. mesto Talija Marković drugi razred

Osnovna skola Vuk Karadžić

Vranje

 

  1. mesto Vereš Viktor 4.razred

Likovna radionica „Em Art“

Subotica

 

Pohvale

 

Denis Illarionov      drugi razred

Osnovna škola “Anto Đedovic”

Bar  Crna Gora

 

Miloš Jokanović drugi razrd

Prva obrenovačka  osnovna škola

Obrenovac

 

Katarina Vojinović  prvi razred

Osnovna škola “Salko Aljković”

Pljevlja, Židovići

Crna Gora

 

Ljubica Prijović  treći razred

Osnovna škola “Desanka Maksimović”

Priboj

 

Vanja Ostojić drugi razred

Pročitajte i...  Zajednička izložba učesnika Likovne kolonije – Blace 2020

Salaš Crnobrski

 

PREDŠKOLSKI  UZRAST

 

  1. mesto Lola Vukajlović šest godina

PU “Dečji dani”

Vrtić “Mrvica”

Beograd,Srbija

 

  1. mesto Nada Sokolović šest godina

PU “Dečji dani”

Vrtić “Mrvica”

Beograd

 

  1. mesto Nemanja Dželebdžić šest godina

PU “Dečji dani”

Vrtić “Mrvica”

Beograd

 

  1. mesto Teodora Jovelić

PU “Stonogica”

Sremska Mitrovica

 

  1. mesto Nikola Đokić predskolski uzrast

Poludnevni boravak

PU”Naša radost”

Blace

 

Pohvale

 

Hana Kovačević   šest godina

Privatna PU “Kindergarden“

Beograd

 

 

Jana Jovanovic

PU “Naša Radost”

Blace

 

Pavle Radulovic

PU”Naša radost”

Blace

 

Anđela Tešić  6.godina

PU”Lane”

Osečina

 

 

 

Žiri za literarne radove:

  1. Mirjana Bojanić Ćirković, doktor filoloških nauka

2.Ivana Grujić,profesor srpskog jezika

  1. Mihajlo Pršić, knjizničar i zavičajni pesnik

 

Žiri za likovne radove:

1.Svetlana Jevremović, magistar likovnih umetnosti

2.Milena Simić,grafički dizajner

Dragica Milunović, knjižničar

 

Žiri je imao težak zadatak da izabere i nagradi literarne i likovne radove.

Na konkursu je učestvovalo 897 mladih autora iz Srbije,Crne Gore, Severne Makedonije, Republke Srpske, Hrvatske i Nemačke.

 

Čestitamo svim mladim pesnicima , piscima i umetnicima!


Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=481782

28 maj 2020. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.

Komentari su zatvoreni

Reklame

Maintained by OZ.I.T.Solutions
Scroll Up