U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Rukomet: Kuršumlija iznenadila favorita na njegovom terenu

Autor 13 okt 2019

KURŠUMLIJA- U 4. kolu Super B lige istok-zapad rukometaši Kuršumlije pobedili su u Vranju ekipu Vranje 1957 sa 33:25, poluvreme 12:10 za Kuršumličane. U redovima Kuršumlije istakli su se golman Pavlović sa 25 odbrana i Nemanja Milenković sa 11 golova.

Ekipa Kuršumlije je pobedila jednog od favorita za prvo mesto i to na njegovom terenu. Još u prvom delu gosti su napravili pet golova razlike ali su domaći do kraja ovog dela igre uspeli da dođu na minus dva. U drugom delu Vranjanci su za 20 minuta dali su samo četiri gola što su Kuršumličani iskoristili i poveli sa deset golova razlike. Do kraja utakmice rutinski su zadržali vođstvo.

Posle ovog kola Kuršumličani su na drugom mestu sa bodom zaostatka za vodećim Radničkim iz Kragujevca.

Druga dva toplička kluba u ovom rangu takmičenja ostvarila su polovičan rezultat. Topličanin je na svom terenu pobedio Priboj sa 22:17 a Žitorađa je u Kragujevcu izgubila od Radničkog sa 41: 17.

13 okt 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.