U kategoriji Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport.

Rukometaši Topličanina slavili u Novoj Varoši

Autor 22 feb 2021

PROKUPLJE- Rukometaši Topličanina ostvarili su drugi uzastopni trijumf na gostovanjima. Nakon pobede u Beloj Palanci prokupčani su u Novoj Varoši savladali ekipu Zlatara rezultatom 25:21, poluvreme 13:9 za domaćina. Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Nikola Milosavljević sa 7 pogodaka. U prvom poluvremenu ekipa Zlatara je bolje otvorila meč i stekla prednost koju su uspeli da održe do kraja tog dela utakmice koje se završilo sa četiri gola razlike. U drugom poluvremenu rukometaši Topličanina prikazali su najbolju igru ove sezone, održali domaćinu čas rukometa, preokrenuli rezultat i potpuno zasluženo ostvarili sjajnu pobedu. U narednom kolu u derbiju rukometaši Topličanina dočekuju ekipu Mokre Gore, koja je lider na tabeli Super B lige.

-Odlična utakmica protiv jakog protivnika. U prvom poluvremenu domaćin bolji a u drugom postojao je samo jedan tim na terenu i zaslužena pobeda. Čestitke igračima i stručnom štabu na dobro pripremljenoj utakmici. U narednom kolu očekuje nas derbi protiv vodeće ekipe na tabeli gde želimo da odigramo kao u drugom poluvremenu u Novoj Varoši i da nastavimo pobedničku seriju, istakao je Bratislav Dunjić, potpredsednik RK Topličanin.

22 feb 2021. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar

Napiši komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.