BlaceKuršumlijaPoslednje VestiProkupljeSport

Topličanin prvi, Kuršumlija peta, Jastrebac sedmi

Završen je jesenji deo prvenstva u Super B rukometnoj ligi istok-zapad. U 11. kolu Topličanin je kod kuće pobedio Priboj 23:19, Kuršumlija u Novoj Varoši Zlatar 35:43 a Jastrebac izgubio u Beloj Palaci rezultatom 32:28.

-Poslednje kolo u ovom delu prvenstva nismo uspreli da završimo u svoju korist. Domaćin je zasluženo slavio i osvojio veoma važne bodove. Naši momci su dali sve od sebe, ali par rovitih igrača i neka “ viša sila“ jednostavno nije dozvolila da dodjemo do pozitivnog rezultata. Postoje utakmice koje jednostavno ne možeš da pobediš. Ovaj deo završavamo na sedmom mestu. Polusezona je bila sa puno uspona i padova, turbulentna i jako čudna, ali se Jastrebac uzdigao i izborio sa svim problemima. Na ovaj ili onaj način nalazila su se rešenja da se kostur ekipe održi i ostane do kraja zajedno. Iskreno se nadamo da ćemo u narednom periodu biti malo bolje sagledani sa svih strana i uz malo bolje uslove doći do još boljih rezultata.

Veliko hvala svim igračima na strpljenju, požrtvovanju i razumevanju!!! Jako bitna stvar da na odmor odlazimo skoro svi zdravi i bez povreda. Pauza će sigurno prijati da se napune baterije i krene ozbiljno sa pripremama za najbitniju polusezonu u klupskoj istoriji.

Veliko hvala publici koja je na svakoj utakmici bila uz nas i podržavala nas svim srcem bez obzira da li smo u tom trenutku bili na visini zadatka ili ne. Nadamo se da se u prolećnom delu gledamo u još većem broju!!! Blace voli rukomet!

Hvala i Opštinskoj upravi grada Blaca! Nadamo se da smo ispunili ošekivanja i pokazali da smo ekipa koja zaslužuje da igra ovaj rang takmičenja. Isto tako smo sigurni da će grad i dalje biti uz klub kao i do sada. Uslovi su takvi kakvi jesu i mi smo toga svesni. Ne žalimo se, radimo i borimo se za nas grad. Od viška glava nikad nije bolela, tako da se iskreno nadamo da će nas ljudi iz grada adekvatno sagledati za narednu godinu!, poručuju iz RK Jastrebac Blace.

PozTimUtakPobNerPorBod
1Topličanin11110022
2Vranje 195711100120
3Vlasotince1170414
4Priboj1161413
5Kuršumlija1160512
6Hajduk Veljko1142510
7Jastrebac114169
8Župa 54113268
9Bela Palanka114078
10Metalac113177
11Jagodina112367
12Zlatar111010
100% LikesVS
0% Dislikes

Jedan komentar


Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo posetioce Toplicke Vesti online portala da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Topličke Vesti online portala ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između posetioca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Topličkih Vesti online portala. Redakciji Topličkih Vesti se možete obratiti na: komentar@toplickevesti.com.

Back to top button