U kategoriji Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport.

Topličanin u gostima osvojio sva tri boda, Stojković trostruki strelac

Autor 22 sep 2019

PROKUPLJE- U 6. kolu Srpske lige istok Topličanin je u Bošnjacu kod Lebana pobedio Jedinstvo sa 2:3 (0:2). Sva tri gola za Topličanin postigao je Stojković, dva u prvom poluvremanu i treći u poslednjim trenucima utakmice, a dva gola za domaćina postigao je Grujić.

Posle prvog poluvremena činilo se da će gosti lako odneti bodove. Međutim, Grujić je sa dva gola, drugi sedam minuta pre kraja, učinio utakmicu neizvesnom. Činilo se da će akteri podeliti bodove ali je najbolji pojedinac utakmice centarfor Prokupčana Stojković udarcem glavom u 90. minutu doneo pobedu svom timu.

Posle ovog kola Topličanin ima 10 bodova dok je Jedinstvo ostalo na jedan bod.

22 sep 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0.

1 komentar za “Topličanin u gostima osvojio sva tri boda, Stojković trostruki strelac”