U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Važna pobeda Kuršumličana, tri gola Mijajlovića

Autor 25 mar 2019

KURŠUMLIJA- KMF Bele crkve pobedio je večeras u Kuršumliji KMF Akademac iz Niša sa 5:2 (1:2). Tri gola za Kuršumličane postigao je Mijajlović a po jedan Jovanović i Milošević dok su golove za goste postigli Babić i Stojiljković. Utakmica je odigrana u okviru 14. kola Treće srpske lige-istok.

Strelac tri gola: Mirko Mijajlović

-Izuzetno teška utakmica, važna za obe ekipe.  Prvo poluvreme odigrali smo veoma nervozno, nismo iskoristili nekoliko šansi, što su gosti iskoristili i ovaj deo igre rešili u svoju korist. U drugom poluvremenu smo povezali redove, zaigrali mnogo bolje i osvojili veoma važne bodove-kaže Patar Dikić, trener KMF Bele crkve i dodaje da je liga veoma ozjednačena i da sve ekipe, osim prve tri na tabeli, mogu da dođu u opasnost da se bore za opstanak,

U sledećem kolu Kuršumličani gostuju u Zaječaru.