U kategoriji Blace, Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

Zona “Jug”: Kuršumličani kolo vode

Autor 7 sep 2019

KURŠUMLIJA- U 4. kolu Zone “Jug” fudbaleri Kosanice pobedili su na svom terenu u Kuršumliji Jastrebac iz Blaca sa 4:1 (1:1). Nakon prvog poraza do sada vodeće Vranjske Banje Kuršumličani su izbili na prvo mesto na tabeli. Strelci Lapčević za Jastrebac u 10. minutu a za Kosanicu Stanković (12, 71. iz penala i 87.), i Cvetković (90.). U prvom delu podjednaka igra i šanse za obe strane. Gosti su poveli u 10. minutu kada je Lapčević primio loptu na centru i sam došao do gola i savladao Šejića. Domaći igrali nisu uspeli da ga zaustave.

Velimir Stanković, trostruki strelac

Nakon dva minuta izjednačenje. Marković je centrirao sa desne strane na loptu je natrčao Stanković i u padu prosledio u gol. U drugom delu Kosanica je bila mnogo bolja. Stanković je dva puta pogodio stativu. U 71. minutu golman gostiju je u skoku napravio faul nad Stankovićem koji je iz penala doveo Kosanicu u vođstvo. U 87. minutu ponovo na scenu stupa Stanković koji je predriblovao i golmana i ušetao se u mrežu. Četvrti gol postigao je “žabicom” sa dvadesetak metara Cvetković.

U stručnom štabu Kosanice kažu da su zadovoljni i igrom i rezultatom i očekuju u nastavku još bolje izdanje ekipe.

U sledećem kolu Kosanica igra u Vranju sa Nebeskim Anđelima.

7 sep 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar